S.S.S.

Eğitimleriniz nerede yapılıyor?
Aksi belirtilmediği sürece bütün eğitimlerimiz/etkinliklerimiz B&Ş Blinçaltı Akademi’de yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için etkinlik detayını kontrol ediniz.

Nasıl katılım sağlayabiliriz?
Katılımcı olmak istiyorsanız lütfen iletişim sayfamızdan formu kullanarak veya 0554 772 20 69 ve 0242 312 55 42 nolu telefon numaralarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Geleneksel Salı Toplantısı Nedir?
Her hafta bir konunun belirlendiği ve işlendiği/konuşulduğu kişisel gelişimi destekleyici nitelikte olan bu toplantılarımız aksi belirtilmediği sürece ÜCRETSİZDİR. Sizi ve sevdiklerinizi daima bekleriz…

Başka bir şehirde eğitim veriyor musunuz?
Yeterli çoğunluk sağlandığı takdirde eğitimlerimiz sizin dilediğiniz bir mekanda veya şehirde verilebilir.

Ne tür eğitimler/seminerler veriyorsunuz?
NLP, kişisel gelişim, yöneticilik gibi konularda eğitim ve seminerlerimiz olmaktadır.

Grup olarak eğitim veriyor musunuz?
Tabi ki de. Sayı gözetimi yapılmaksızın B&Ş Bilinçaltı Akademi Merkezimizde eğitim vermekteyiz.

Bireysel danışmanlık yapıyor musunuz?
Evet. Psikologlar tarafından ücretsiz bir ön görüşmeyle problemleriniz tespit edilip nlp, avatar, hipnoz, eft, emdr gibi bilinçaltı yöntemlerle sorunlarınıza çözümler üretilir.

Koçluk çalışmalarınız var mıdır neleri kapsıyor?
Öğrencilerimizle yaptığımız koçluk çalışmaları uzman psikologlar eşliğinde yapılan bir süreç; öğrencilerin ders çalışma alışkanlığı, sınav kaygısı, uyum problemi gibi bir çok sorunu karşısında koçluk çalışmaları ile istenilen başarılara ulaşmasında yardımcı oluyoruz. Yetişkinlerle yapılan koçluk çalışmasında hayatı anlama, anlamlandırma, güçlü ve başarılı olabilme vb bir çok noktada farkındalık yaratacağınız bir süreç işler.